پنج شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٦

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

ساختمان جدید پایگاه اورژانس جاده‌ای کوریجان

ساختمان جدید پایگاه اورژانس جاده‌ای کوریجان در دومین روز از دهه مبارک فجر افتتاح شد.

ساختمان جدید پایگاه اورژانس جاده‌ای کوریجان در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار شهرستان کبودراهنگ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه و دیگر مسئولان دانشگاه و شهرستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت پزشکی دانشگاه در مراسم افتتاح ساختمان جدید پایگاه اورژانس جاده‌ای کوریجان با بیان اینکه پایگاه اورژانس جاده‌ای کوریجان در سال 84 در محل راهدار‌خانه راه‌اندازی شد، اظهار کرد: در سال 86، بر اساس درخواست اداره کل راه و شهرسازی این پایگاه به کانکسی در محل مجتمع خدمات رفاهی امیر اشرف منتقل شد.
دکتر حبیب معصومی با اشاره به آغاز احداث بنای اختصاصی در محل مجتمع از سال 93، گفت: احداث بنا تا سال 95 ادامه یافت.
وی، اعتبار هزینه‌شده برای احداث این بنا را 1.5 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: 500 میلیون ریال هزینه انشعابات و تجهیز پایگاه شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت پزشکی دانشگاه با اشاره به قرارگیری پایگاه جاده‌ای کوریجان در مجاورت پایگاه‌های جاده‌ای روعان، آزادراه همدان _ ساوه و پایگاه‎های شهری شهرک فرهنگیان همدان و شهری کبودراهنگ یادآور شد که در سال 95 مدیریت پایگاه کوریجان به دلیل قرار گرفتن در محدوده شهرستان کبودراهنگ به آن شهرستان منتقل شد.
وی افزود: جا به جایی پایگاه از کانکس به ساختمان جدید در آبان‌ماه امسال انجام شد


١٢:٣٢ - پنج شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٤٦٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: