سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه آغاز سال نو انجام شد:

برگزاری جلسه هماهنگی درون بخشی طرح بسیج سلامت نوروزی


با حضور مدیر و دیگر مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبوراهنگ، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ویژه تعطیلات نوروز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، جلسه هماهنگی درون بخشی طرح بسیج سلامت نوروزی با حضور دکتر بهرامی، مدیر شبکه بهداشت و درمان، واحدهای ستادی و نظارتی، مسئولین بیمارستان امام رضا(ع) و مرکز بهداشت شهرستان در دفتر مدیریت بحران شبکه برگزار گردید.

در این جلسه دکتر بهرامی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همکاران واحدهای مختلف در طی سال جاری، به اهمیت طرح بسیج سلامت نوروزی در ارتقاء و سلامت مسافرین و شهروندان تاکید نموده و با اشاره به نیرو و پتانسیل نیروهای بهداشت محیط و حرفه ای، نظارت بیشتر و موثرتر همکاران را بر اماکن عمومی و مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، وضعیت بهداشتی تفرجگاه ها و سرویس های بهداشتی و ... خواستار شد.
در ادامه کوشانمهر، مدیر بیمارستان، گزارشی در رابطه با تمهیدات صورت گرفته در بخشهای درمانی، پاراکلینیکی و پشتیبانی بیمارستان با هدف پوشش خدمات رسانی بهتر به مراجعین و بیماران در ایام تعطیلات نوروزی به حاضرین ارائه داد.
دکتر محمدی، رئیس مرکز بهداشت شهرستان نیز در مورد اهمیت طرح بسیج سلامت نوروزی و چگونگی اجرای طرح و چالش های پیش روی این طرح مطالبی را ارائه نمود و اعلام داشت از مجموعه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان، شش مرکز آماده خدمات رسانی به مراجعین در این ایام می باشد.
دکتر محمدی عنوان داشت با توجه به حضور میهمانان و مسافرین نوروزی در شهرستان به ویژه در منطقه سیاحتی علیصدر، در چارچوب برنامه مدون شده معاونت بهداشتی دانشگاه اقدام به تشدید نظارتها از اماکن اقامتی، رستورانها و مراکز تولید و عرضه مواد غذایی خواهیم کرد و در منطقه علیصدر کارشناس مربوطه بصورت کامل در منطقه حضور خواهد داشت و نظارتها تعطیل نمی شود.
در ادامه مرادی، مسئول منطقه فوریتهای پزشکی ضمن اشاره به آمادگی بالای اورژانس پیش بیمارستانی در ایام تطیلات نوروز، به برنامه استقرار آمبولانسها و تکنسینهای فوریتهای پزشکی در مسیرهای پرتردد شهرستان اشاره كرد و عنوان داشت در پایگاه جاده ای روعان که در مسیر تردد خودرروهای عبوری به تهران و بالعکس می باشد، اقدام به برپایی پایگاه سلامت خواهیم کرد و در این پایگاه آماده ارائه خدمات اورژانسی به مسافرین عزیز نوروزی هستیم.
در انتها جلسه اعضاء، ضمن تبادل نظر و گفتگو به بیان نظرات و پيشنهادات خود در جهت هر چه بهتر انجام شدن طرح بسیج سلامت نوروزی پرداختند.

 


٠٩:١٦ - شنبه ٧ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٤٦٨٢٧    /    تعداد نمایش : ١٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: