سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

نشست رئیس دانشگاه با مدیران، پزشکان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ

 

 

 

نشست رئیس دانشگاه با مدیران، پزشکان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومى شبكه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ در جمع پزشکان این شبکه، هدف از حضور رئیس دانشگاه و برگزاری این جلسه را حضور دکتر موسوی‌بهار و هیئت همراه در کارگروه سلامت و امنیت غذایی در کنار بهره‎گیری از نظرات و راهنمایی‎های پزشکان شبکه بهداشت و درمان حاضر در نشست در روزهای پایانی سال دانست و گفت: حضور پزشکان موجب خیر و برکات بسیاری است و ما همواره قدردان این افراد هستیم.
دکتر حسن بهرامی افزود: با وجود محرومیت‎ها و کمبودهای موجود در شهرستان، شاهد صبر و شکیبایی پزشکان هستیم و کار کردن در این شهرستان مسائل مربوط به خود را دارد.
وی با آرزوی سعادت، سلامت و دلخوشی برای زحمتکشان حوزه سلامت، ابراز امیدواری کرد که خداوند اجر الهی به آنان عطا کند و ما هم در همکاری با آنان موفق باشیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ با اشاره به فعالیت بیمارستان٧٨ تختخوابی امام رضا(ع) در شهرستان کبودراهنگ گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، مشکلاتی از نظر فضای فیزیکی، تعداد تخت و ارائه خدمات به بیماران وجود دارد.
دکتر بهرامی، طرح تحول نظام سلامت را برنامه‎ای نجاتبخش دانست و گفت: نبود تجهیزات پزشکی و تخت‎های خالی بیمارستانی در سال‎های گذشته موجب رنجش خاطر بود؛ اما هم اکنون به برکت طرح تحول سلامت از بدهی‎ها و مشکلات زیادی رهایی یافتیم.
وی با بیان اینکه چند مرکز بهداشتی، خانه بهداشت و خانه پزشک در شهرستان در دست ساخت است، گفت: امروزه شاهد بالا رفتن مطالبات هستیم که امید می‌‏رود با پیگیری‎ها و تدابیر مناسب، نیازها رفع شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد: در گذشته، مردم شهرستان کبودراهنگ برای ویزیت توسط متخصص زنان باید هزینه بسیاری برای حضور در مرکز استان صرف می‎کردند که به برکت اجرای طرح تحول نظام سلامت، متخصصان توانمند و جراحان، خدمات مورد نیاز را در اختیار بیماران قرار می‌دهند.
پزشکان حاضر در جلسه هم به بیان مشکل کمبود تجهیزات و تخت خالی، نیاز به متخصص رادیولوژی، اهمیت بهبود وضع نوبت‏‌دهی آنژیوگرافی، لزوم ارتقای کیفیت برخی تجهیزات پزشکی، کمبود تخت تخصصی اطفال و... پرداختند.

 


٠٧:٢٨ - پنج شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٤٧١٩٩    /    تعداد نمایش : ١٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: