سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در کارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد:

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در کارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد

توسعه حوزه بهداشت و درمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت
کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کبودراهنگ با حضور رئیس دانشگاه، سرپرست معاونت اجتماعی، مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی دانشگاه، سرپرست روابط عمومی دانشگاه و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و اعضای کارگروه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومى شبكه بهداشت و درمان، فرماندار شهرستان کبودرهنگ در کارگروه سلامت و امنیت غذایی اعلام کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت و پیگیری‌های دکتر موسوی‎بهار رئیس دانشگاه، شاهد توسعه مباحث تخصصی در حوزه بهداشت و درمان هستیم و با تدبیر دولت یازدهم و پیگیری دکتر هاشمی وزیر بهداشت، دستاوردهای بسیاری در حوزه سلامت کسب شده است.

احسان قنبری، نکته برجسته دولت یازدهم را ارائه خدمات در حوزه سلامت عنوان کرد و گفت: با وجود برخی مشکلات در خصوص پرداخت به متخصصان و غیر متحصصان، اقدامات خوبی انجام شده که شایسته قدردانی است و مشکل پرداخت مطالبات با تدابیر انجام شده بخوبی رفع شود.

وی با اشاره به افق خوب پیش روی حوزه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، گفت: بیش از دو هزار مترمربع پروژه در حوزه‎های مختلف بهداشتی _ درمانی و فوریت‎های پزشکی وجود دارد و امید است شاهد توسعه و رونق در حوزه توسعه شهرستان باشیم.

فرماندار کبودراهنگ تأکید کرد که خدمات درمانی، آتش‎نشانی و دیگر موارد در غار علیصدر در نظر گرفته شود و مسئولان غار علیصدر هماهنگی‎های لازم را در این موضوع داشته باشد.

وی یادآور شد که بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان کبودراهنگ، 78 تختخوابی است که به دلیل کوچک بودن فضای فیزیکی برخی خدمات در این بیمارستان انجام نمی‎شود و انتظار می‎رود تجهیزات و موارد مورد نیاز تأمین شود که مراجعات مردم شهرستان به مرکز استان را بیش از پیش کاهش دهد.

قنبری در پایان خاطرنشان کرد که انتصاب دکتر موسوی‎بهار و استفاده از همکاران ارزشمند در حوزه سلامت استان، اتفاق بسیاری ارزشمندی است که امید می‎رود مسئولان استان از این ظرفیت بهره گیرند.


٠٧:٣٣ - پنج شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٤٧٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: