پنج شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٦

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

میزبانی شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ درهفدهمین گردهمایی مسئولین مناطق فوریتهای پزشکی

هفدهمین گردهمایی مسئولین مناطق فوریتهای پزشکی

کبودراهنگ میزبان هفدهمین گردهمایی مسئولین مناطق نه گانه و رییس مرکز مدیریت و حوادث دانشگاه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، هفدهمین نشست و گردهمایی مسئولین مناطق 9گانه استان با ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای دانشگاه علوم پزشکی دوشنبه 20 اردیبهشت 95 به میزبانی فوریتهای شهرستان کبودراهنگ و در سالن جلسات این شبکه برگزار گردید.
در ابتدای این نشست دکتر بهرامی، مدیر شبکه، ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و بیان مطالبی در خصوص ویژگیهای خاص فوریتهای پزشکی از مدیریت منضبط و دقیق دکتر معصومی بعنوان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی تقدیر و تشکر نمود.
دکتر بهرامی با اشاره به تلاشهای انجام گرفته در سالیان اخیر ازسوی مسئول منطقه شهرستان و همکاران شاغل در فوریتهای پزشکی این شبکه در توسعه کمی و کیفی پایگاههای اورژانس و انجام ماموریتهای روزانه، عنوان داشت: با افتخار میگویم که فوریتهای پزشکی این شهرستان از جمله متعهد ترین و منضبظ ترین واحدهای ارائه دهنده خدمات بهداشتی ودرمانی است و این برای شهرستان بسیار ارزشمند است.
در ادامه دکتر معصومی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از اقدامات فوریتهای پزشکی و برنامه های پیش بینی شده در جهت ارتقاء سطح کیفی وکمی خدمت رسانی، از هماهنگی و پشتیبانی مدیران شبکه ها بویژه مدیر شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ تقدیر و تشکر نمود.
رئیس مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی در این جلسه عنوان نمود که این مرکز به جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی در طرح سلامت نوروزی 96 از سوی دکتر کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور، مورد تقدیر قرار گرفته است و این مهم حاصل نشده است مگر با سختکوشی و تعهد بالای همکاران فوریتهای پزشکی و پشتیبانی مطلوب دیگر واحدها.
مسؤول منطقه اورژانس 115 شهرستان کبودرآهنگ نیز در ادامه اظهار داشت: فوریت های پزشکی شهرستان کبودرآهنگ در شهریورماه 1378 با 6نفر تکنسین در اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) شروع به کار نمود.
داوود مرادی تشریح کرد: طی سه سال گذشته با بهره گیری از تجربیات ارزنده و پیگیری های ریاست محترم مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه، مدیریت محترم شبکه و همکاری و تلاش های شبانه روزی همکاران گرامی، این افتخار نصیب اورژانس 115 شهرستان شده که با افتتاح پایگاه های قهورد سفلی و کوهین و همچنین با انتقال پایگاه های روعان و کوریجان، تعداد پایگاه های اورژانس 115 منطقه از 4 پایگاه به 8 پایگاه ارتقا یابد.
وی افزود: با بهره برداری از ساختمان احداثی پایگاه روعان و ساختمان کوریجان، در سال95 حدود 40 درصد از ساختمان های اورژانس 115شهرستان نوسازی شده و طی یک سال گذشته پارکینگهای آمبولانس، دفتر مدیریت مسؤول منطقه و سالن ورزشی در پایگاه مرکزی، پارکینگ آمبولانس در پایگاه قهورد و شیرین سو احداث گردیده است.
مسؤول منطقه اورژانس 115 شهرستان کبودرآهنگ بیان داشت در حال حاضر ازلحاظ ناوگان خودرویی شرایط نسبتاً مطلوبی در شهرستان حاکم است.
وی اضافه نمود: در موارد حوادث غیرمترقبه در حوزه شبکه، با پیگیری های کارشناسان محترم بحران بیمارستان، مرکز بهداشت و فوریت های پزشکی این آمادگی کسب گردیده که تمامی واحدها به سوخت دوم جایگزین، منبع ذخیره آب، دستگاه ژنراتور و جیره خشک مجهز شوند.
در ادامه این جلسه سایر مسئولین مناطق شهرستانها نیز با بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود به بحث و بررسی این موضوعات و ارائه پیشنهادات خود پرداختند.

 


٠٠:١٩ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٠٠٧    /    تعداد نمایش : ٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: