يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مدیر حراست دانشگاه انجام شد:

آیین تکریم و معارفه مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان


با حضور مدیر حراست دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ و جمعی از مسئولین و کارکنان شبکه، مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، با حضور مدیر حراست دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ و جمعی از مسئولین و کارکنان شبکه، مراسم تکریم مسئول پیشین و معارفه مسئول جدید حراست در محل سالن اجتماعات این شبکه برگزار گردید.
در این مراسم مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان از زحمات آقای ربانی در مدت تصدی مسئولیت حراست شبکه تشکر و قدردانی کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت: مجموعه حراست چشم بیدار هر سازمانی است به خصوص در مجموعه‌ خدمت رسان شبکه بهداشت و درمان که ویژگی های خاص خود را دارد و حراست به مجموعه مدیریتی و کارکنان کمک می کند تا ضریب امنیت و آرامش را در آن فضا به منظور بسترسازی مناسبتر جهت ارائه با کیفیت تر خدمات، ارتقاء دهد.
دکتر بهرامی عنوان داشت: مشاوره راهگشا به مسئولین و ارتباط صمیمی با کارکنان و اعتمادسازی در محیط کاری باید شاخصۀ مهم حراست باشد.
در ادامه مراسم مهندس رحیمی، مدیر حراست دانشگاه ضمن تشکر از زحمات مسئول پیشین حراست شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ، بیان داشت: فعالیت های حراست می بایست مقید به مسائل شرعی و قانونی باشد و با چنین رویکردی است که اطلاعات شخصی افراد و آبروی آنها محرمانه تلقی شده و حریم خصوصی افراد حفظ می شود.
مدیر حراست دانشگاه افزود: امروز به حراست به عنوان یک نهاد و مشاور امین در دستگاه ها نگاه می شود و از همکاران گرامی انتظار است تا با اعتماد به حراست در جهت تعالی و رشد شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری نمایند.
وی با اشاره به برخی از مهمترین ویژگی های مدیران حراست خواستار ایجاد پویایی، آرامش و امنیت، افزایش اعتماد و حفظ کرامت انسانی و در نتیجه افزایش سطح خدمات رسانی به مردم در حراست ودیگر بخشها شد.
در ادامه مراسم با تقدیم لوح تقدیر و هدایا از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مدیریت حراست دانشگاه، از زحمات آقای ربانی، مسئول پیشین حراست تجلیل و با قرائت حکم انتصاب، آقای سپهرنیا به عنوان مسئول جدید حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ معرفی شد.


١٣:٤٥ - يکشنبه ٧ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: