يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

در فرمانداری شهرستان برگزار شد:

بررسی مشکلات مخابراتی و اینترنتی خانه بهداشت روستاهای فاقد زیرساخت مخابراتی در سامانه سیب شهرستان کبودراهنگ

در فرمانداری شهرستان برگزار شد:

بررسی مشکلات مخابراتی و اینترنتی خانه بهداشت روستاهای فاقد زیرساخت مخابراتی در سامانه سیب شهرستان کبودراهنگ
مشکلات مخابراتی و اینترنتی خانه بهداشت روستاهای فاقد زیرساخت مخابراتی جهت استقرار سامانه سیب شهرستان کبودراهنگ با حضور فرماندار شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان، رئیس اداره مخابرات، رئیس مرکز بهداشت و کارشناسان واحدهای مربوطه در مرکز بهداشت بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، در ابتدای این جلسه دکتر بهرامی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از همکاری و مشارکت مدیر و کارشناسان اداره مخابرات شهرستان در زمینه سازی استقرار سامانه یکپارچه سلامت تقدیر و تشکر نمود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان عنوان داشت با پیگیریهای بعمل آمده از سوی کارشناسان این شبکه و همکاری اداره مخابرات شهرستان این امکان را یافتیم که سامانه سیب در اکثر نقاط شهرستان مستقر و اطلاعات بهداشتی مردم بصورت دیجیتال ثبت گردد و امیدواریم با ایجاد زمینه لازم در معدود نقاطی از این شهرستان که فاقد زیر ساخت های مخابراتی است، از این سامانه بصورت کامل بهره برداری نماییم.
دکتر بهرامی افزود: در شرایط حاضر و با وجود مشکلات مخابراتی و اینترنتی شهرستان در رتبه اول استقرار و ثبت اطلاعات بهداشتی سامانه سیب قرار داریم و اگر بتوانیم مشکلات موجود را مرتفع سازیم، امکان آن را می یابیم تا از تمام ظرفیت این سامانه بهره ببریم.
رییس اداره مخابرات شهرستان نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین جلسه ای عنوان داشت: هر حرکت عمده و زیربنایی در حوزه سلامت نیازمند فن آوری اطلاعات است.
مهندس آیینی آمادگی شرکت مخابرات را در جهت تقویت پوشش دهی اینترنت خانه ها و مراکز بهداشت و رفع مشکلات خانه ها و مراکز بهداشتی درمانی فاقد دسترسی اینترنتی با توجه به تفاهم نامه شرکت مخابرات استان و معاونت بهداشتی دانشگاه، اعلام نمود.

 


١٢:٢٣ - پنج شنبه ١١ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٥٣٤    /    تعداد نمایش : ٣١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: