يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجی
نظرتان در خصوص اين وب سايت چيست؟

عالي
متوسط
ضعيف
خيلي بد  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ:

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از پروژه های عمرانی در حال اجرای بخش سلامت

فرماندار کبودراهنگ به همراه جمعی از مسئولین از پروژه های در حال اجرای بخش بهداشت و درمان شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند امور احداث این واحدها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ، مرکز غربالگری سرطان، کلینیک ویژه بیمارستان، مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و پایگاه سلامت شهری از جمله پروژه های در حال اجرای بخش سلامت در شهر کبودراهنگ هستند که مورد بازدید قنبری، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان قرار گرفتند.
فرماندار کبودراهنگ در این بازدید با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص طرح تحول سلامت گفت: یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید رسیدگی به حوزه سلامت و توجه به بهداشت مردم با عنوان طرح تحول سلامت است که در این راستا وزارت بهداشت و درمان اقدامات گسترده ای را در جهت تسهیل دریافت خدمات درمانی توسط مردم و توسعه زیر ساختهای حوزه سلامت به انجام رسانده است و در این شهرستان نیز اقدامات چشمگیر و پروژه های قابل توجهی مورد بهره برداری قرار گرفته ویا در حال احداث است.
قنبری، ضمن تشکر از پیگیری دکتر بهرامی و مجموعه مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت تلاش خواهیم نمود که تعاملات حوزه سلامت شهرستان با دیگر ادارات مرتبط به بالاترین سطح ممکن برسد تا شاهد به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی در اسرع وقت و توسعه خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان کبودراهنگ باشیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ در حاشیه این بازدید در گفتگویی با روابط عمومی این شبکه بیان داشت: در قالب برنامه طرح تحول سلامت در بخشهای بهداشت و درمان و مساعدت مسئولین دانشگاه و به مدد همراهی فرماندار محترم شهرستان موفق به جذب اعتبارات مناسبی در جهت احداث زیرساخت های بخش سلامت و نوسازی و گسترش فضاهای بهداشتی - درمانی در شهرستان شدیم که به فضل الهی قریب به اتفاق این پروژه ها در سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
دکتر بهرامی عنوان نمود در شهر کبورداهنگ چهار پروژه در حال احداث، شامل مرکز غربالگری سرطان با زیربنای 660 مترمربع در دو طبقه و پیشرفت فیزیکی 80 درصد، کلینیک ویژه بیمارستان با زیربنای 770 مترمربع و 95 درصد پیشرفت دارند که مربوط به بخش درمان است و در حوزه بهداشت پروژه های مرکز خدمات جامع سلامت شهری - روستایی با زیربنای 470 مترمربع در دو طبقه و با پیشرفت فیزیکی 75 درصد و پایگاه سلامت شهری با زیربنای 166 متر مربع و پیشرفت 35 درصد نیز در حال احداث است. همچنین نوسازی بخش زایمان بیمارستان نیز به اتمام رسیده است که بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ خاطرنشان کرد در دیگر بخشها و روستاهای شهرستان نیز پروژه های مهمی در حال ساخت است که بطور میانگین بالای 80 در صد پیشرفت فیزکی دارند که از جمله آنها ساخت مراکز جامع سلامت در گل تپه، کردآباد، باباخنجر، ازوندره، کوریجان، قهورد و قباق تپه است همچنین تعدا 9 باب خانه بهداشت و 7 واحد محل اقامت پزشک نیز در حال ساخت می باشد.

 


١٢:٣٨ - شنبه ١٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢٢٩٨    /    تعداد نمایش : ٤٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: